Будівництво АЗС Україна. Будівництво офісів в Вінниці. Ремонтно-будівельні роботи.

Виробництво бетонних сумішей

 

Виробництво бетонних сумішей – один з напрямів діяльності «Вінницької будівельної компанії».

В інфраструктурі компанії є бетонний вузол, що дозволяє виготовляти будь-які марки бетонних сумішей.

Виробництво бетонних сумішей

Виробляють 2 види бетонних сумішей, які розрізняють за розміром частинок заповнювача:

  • Дрібний заповнювач
    При виробництві бетонної суміші в якості дрібного заповнювача застосовують пісок, що складається із зерен розміром 0,16-5 мм і має щільність більше 1,8 г/см3. Для виробництва бетонних сумішей застосовують природні піски, що утворилися в результаті природного руйнування гірських порід, а також штучні, отримані шляхом подрібнення твердих гірських порід і з відсіву.
    Для виробництва бетонних сумішей, ТОВ «Вінницька будівельна компанія» застосовує заповнювач, який складається із зерен різного розміру. При цьому кількість крупних, середніх і дрібних зерен встановлюється так, щоб зерна меншого розміру розташовувалися в порожнечах між великими. Чим компактніше розташовані зерна заповнювачів, тим менше об'єм порожнеч у виробленій бетонній суміші.
  • Крупний заповнювач
    В якості крупного заповнювача для виробництва бетонної суміші застосовують гравій, щебінь з розміром зерен 5-70 мм. При бетонуванні масивних конструкцій можна застосовувати щебінь розміром до 150 мм. Зерна гравію мають окатанную форму і гладку поверхню.

Потреба у воді є важливою технологічною характеристикою заповнювача, вживаного для виробництва бетонних сумішей. Необхідно регулювати кількість води з урахуванням "змочування" заповнювача, щоб отримати потрібну консистенцію бетонної суміші.

Вода, яку вживають для виробництва бетонної суміші і поливання бетону, не повинна містити шкідливих домішок, що перешкоджають схоплюванню і твердненню в’язкої речовини.

Ви шукайте виробника бетонних сумішей у Вінниці – звертайтесь до нас!


Загальне будівництво та ремонт Будівництво АЗС Будівництво об’єктів різного призначення Ремонтно-будівельні роботи Діяльність у сфері архітектури Інженерна та технічна діяльність Водопровідні, каналізаційні роботи Газопровідні роботи Виробництво бетонних сумішей Торгівля паливно-мастильними матеріалами
Про компанію

Вінницька будівельна компанія

Види діяльності

Вінниця будівельні компанії

Об’єкти

Фото галерея будівельних об’єктів Україна

Партнерам

Комерційне та житлове будівництво

Контакти

Вінницька будівельна компанія

Адреса: 

21034, Україна, м. Вінниця, вул. Залізнична, 13а
Тел/факс:
+38 (0432) 27-48-81
+38 (050) 445-14-14
Е-mail:
Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
    e-mail  

 
Разработано в METASTUDIO