Будівництво АЗС Україна. Будівництво офісів в Вінниці. Ремонтно-будівельні роботи.

Будівництво офісів в Вінниці

 

Будівництво офісів в Вінниці і Україні, а також інших об'єктів різного призначення здійснює ТОВ «Вінницька будівельна компанія».

ТОВ «Вінницька будівельна компанія» виконує весь комплекс робіт по будівництву об'єктів різного призначення, зокрема, офісів в Вінниці, пропонуючи найоригінальніші і оптимальні архітектурні рішення.

Будівництво офісів в Вінниці

Вінницька будівельна компанія, враховуючи імідж замовника, його вимоги і побажання по внутрішньому плануванню і зовнішньому оформленню, розробить повноцінний проект з оригінальними технічними і дизайнерськими рішеннями.

Будівництво офісів в Вінниці

Будівництво офісів, житлових будівель і будівель промислового призначення в Вінниці і на території України «під ключ», із застосуванням найсучасніших технологій, устаткування і матеріалів якісно і в оптимальні терміни виконає професійна команда фахівців ТОВ «Вінницька будівельна компанія».

ТОВ «Вінницька будівельна компанія» запрошує до співпраці осіб, зацікавлених в будівництві офісів в Вінниці, а також об'єктів іншого призначення на території України.


Загальне будівництво та ремонт Будівництво АЗС Будівництво об’єктів різного призначення Ремонтно-будівельні роботи Діяльність у сфері архітектури Інженерна та технічна діяльність Водопровідні, каналізаційні роботи Газопровідні роботи Виробництво бетонних сумішей Торгівля паливно-мастильними матеріалами
Про компанію

Вінницька будівельна компанія

Види діяльності

Вінниця будівельні компанії

Об’єкти

Фото галерея будівельних об’єктів Україна

Партнерам

Комерційне та житлове будівництво

Контакти

Вінницька будівельна компанія

Адреса: 

21034, Україна, м. Вінниця, вул. Залізнична, 13а
Тел/факс:
+38 (0432) 27-48-81
+38 (050) 445-14-14
Е-mail:
Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
    e-mail  

 
Разработано в METASTUDIO