Будівництво АЗС Україна. Будівництво офісів в Вінниці. Ремонтно-будівельні роботи.

Ремонтно-будівельні роботи Україна

 

Ремонтно-будівельні роботи (в межах України), що здійснює ТОВ «Вінницька будівельна компанія», своєю метою мають підвищення ефективності експлуатації будівель і споруд.

В процесі ремонтно-будівельних робіт, ТОВ «Вінницька будівельна компанія» (Україна) залучає найсучасніше устаткування, нові технології і високоякісні матеріали. Але, найважливішою перевагою і компонентом виконання ремонтно-будівельних робіт є величезний досвід і високий професіоналізм наших фахівців.

Ремонтно-будівельні роботи Україна

Ремонтно-будівельні роботи виконуються досвідченими фахівцями ТОВ «ВБК», які дослідять об'єкт і здійснять його експертизу, проектування по реконструкції і модернізації (зміцнення споруд, зміна розмірів, архітектурних особливостей і технічних показників).

Немає таких завдань, які б не виконала Вінницька будівельна компанія.

ТОВ «Вінницька будівельна компанія» здійснить всі види ремонтно-будівельних робіт на об'єктах різного призначення на території України.

Запрошуємо до співпраці зацікавлених в ремонтно-будівельних роботах (по Україні) осіб.


Загальне будівництво та ремонт Будівництво АЗС Будівництво об’єктів різного призначення Ремонтно-будівельні роботи Діяльність у сфері архітектури Інженерна та технічна діяльність Водопровідні, каналізаційні роботи Газопровідні роботи Виробництво бетонних сумішей Торгівля паливно-мастильними матеріалами
Про компанію

Вінницька будівельна компанія

Види діяльності

Вінниця будівельні компанії

Об’єкти

Фото галерея будівельних об’єктів Україна

Партнерам

Комерційне та житлове будівництво

Контакти

Вінницька будівельна компанія

Адреса: 

21034, Україна, м. Вінниця, вул. Залізнична, 13а
Тел/факс:
+38 (0432) 27-48-81
+38 (050) 445-14-14
Е-mail:
Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
    e-mail  

 
Разработано в METASTUDIO