Будівництво АЗС Україна. Будівництво офісів в Вінниці. Ремонтно-будівельні роботи.

Інженерно-технічна діяльність

 

Інженерно-технічна діяльність як один з основних напрямів «Вінницькій будівельній компанії» (Україна) - це комплекс (комплексний інжиніринг) або окремі види інженерно-технічних послуг, пов'язані з проектуванням, будівництвом і введенням об'єкту в експлуатацію, які здійснюються на основі договору на інжиніринг.

Інженерно-технічна діяльність

Інженерно-технічна діяльність як одна з послуг «Вінницької будівельної компанії» (Україна) – це, як правило, комплексний інжиніринг (consulting engineering), що включає три окремі види інженерно-технічних послуг:

  • Консультативний інжиніринг - це інтелектуальний комплекс послуг в цілях проектування об'єктів, розробки планів будівництва і контролю проведення робіт.
  • Технологічний інжиніринг (process engineering) - це пропозиція замовникові технології або технологій, необхідних для будівництва промислового об'єкту і його експлуатації, розробки проектів з енерго-/водопостачання, транспорту та ін.
  • Будівельний і/або загальний інжиніринг (constructing engineering) включає постачання обладнання, техніку і/або монтаж установок, і, при необхідності, інженерні роботи.

Інженерно-консультаційні послуги надаються у вигляді технічної документації, результатів досліджень, початкових даних для будівництва, економічних розрахунків, рекомендацій та ін.

Інженерно-технічна діяльність

Етапами інженерно-технічної діяльності є:

  • планування проекту;
  • керівництво проектом;
  • забезпечення послуг при розробці проекту;
  • матеріально-технічне постачання;
  • керівництво будівництвом;
  • введення об'єкту в експлуатацію та ін.

ТОВ «Вінницька будівельна компанія» пропонує комплекс послуг у сфері інженерно-технічної діяльності по Україні і запрошує до співпраці всіх зацікавлених осіб.


Загальне будівництво та ремонт Будівництво АЗС Будівництво об’єктів різного призначення Ремонтно-будівельні роботи Діяльність у сфері архітектури Інженерна та технічна діяльність Водопровідні, каналізаційні роботи Газопровідні роботи Виробництво бетонних сумішей Торгівля паливно-мастильними матеріалами
Про компанію

Вінницька будівельна компанія

Види діяльності

Вінниця будівельні компанії

Об’єкти

Фото галерея будівельних об’єктів Україна

Партнерам

Комерційне та житлове будівництво

Контакти

Вінницька будівельна компанія

Адреса: 

21034, Україна, м. Вінниця, вул. Залізнична, 13а
Тел/факс:
+38 (0432) 27-48-81
+38 (050) 445-14-14
Е-mail:
Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
    e-mail  

 
Разработано в METASTUDIO